Klient co měl svou vizi, mít svou značku prosecca. Byla jsem u zrodu této krásné značky a navrhla jsem logotyp, symbol a drobný vizuální styl. Je radost vidět jak značka roste.
O proseccu pár slov níže 
Naše prosecco pochází z oblasti, která byla předurčená pro výrobu vína a která je známá pěstováním vinné révy již od dávného starověku. V srdci Benátska, v provincii Padova, na krásném a slunném území Euganských kopců (Colli Euganei), se nachází 40 hektarů vinic rodinného podniku Podere alla Quercia. Ten se vinařství věnuje již od konce 18. soletí.
Filozofií tohoto podniku je prokazování vášně a úcty k zemi, vinicím a vínu, stejně tak i šíření kultury dobrého a kvalitního pití.
více zde
Lahev prosecca 
Sanseto prosecco je synonymem nejenom výjimečné harmonické chuti, ale zároveň ojedinělého elegantního designu svých lahví.
Lahev typu “Collina” ma specifický tvar, který charakterizují zaoblená ramena a uzké elegantní hrdlo. Svým pusobivě moderním vzhledem je tato “champagne & prosecco” lahev ideální pro všechny druhy oslav a jiné výjimečné okamžiky.
Na designu našich lahví se podílela úspěšná česká grafička a designérka MgA. Věra Marešová, autorka mnoha významných projektů a kampaní v Česku i zahraničí, mimo jiné autorka loga města Brna, které je od roku 2005 používáno.
Lahve jsou dostupné v důkladně vybrané řadě zařivých metalických barev, které vám pomohou dokonale zvýraznit jakoukoliv událost a vytvořit při ní poutavou atmosféru s nádechem exkluzivity a kouzla. 
Barvy mají nejen funkci estetickou, ale i praktickou, neboť chrání víno před UV zářením a tím i před předčasným stárnutím a znehodnocením.
Back to Top